Koti Hostivař II – ulice Zemské právo 1573/5, 5a, Praha 10 – Hostivař

Lokalita

Bytový projekt Koti Hostivař II je situován v jihovýchodní části Prahy. Přítomnost rozsáhlého přírodního parku Hostivař spolu se stejnojmennou přehradou vytváří komfortní a klidné bydlení nedaleko centra Prahy.

Občanská vybavenost

V blízkém okolí pražské novostavby Koti Hostivař II najdete vše, co žádáte. V docházkové vzdálenosti se nachází mateřské, základní i střední školy, supermarket Lidl, Česká pošta i banka. Obchodní centrum Park Hostivař nabízí mnoho obchodů, restaurací, hypermarket Interspar, fitness centrum BBC a moderní kino Premiere cinemas, kde se každé úterý koná divadelní program pro děti. Novostavby Hostivař jsou tedy vhodné bezprostředně i pro rodiny s malými dětmi.

Sport a relax

Holdujete-li sportu, jsou nové byty Koti Hostivař II pro vás jako stvořené. Rozlehlý přírodní park Hostivař, Meandr Botiče a přehrada Hostivař lemující celé území, nabízí nespočet možností k relaxaci i sportovním aktivitám, které se dají provozovat po celý rok. V letních měsících zcela určitě využijete placenou pláž u přehrady, děti zase okouzlí zookoutek s hájovnou, která leží v západní části lesoparku.
Pár kroků od domu se nachází squashové centrum, tenisový kurt, golfové hřiště a hokejový klub. V krátké dojezdové vzdálenosti najdete vyhlášený sportovní areál Hamr s mnoha sportovními možnostmi využití.

Dopravní dostupnost

Bezproblémová dostupnost je hlavním předpokladem k pohodlnému životu. Společnost YIT proto své developerské projekty situuje do míst, která snoubí přírodu a klid spolu s vynikajícím dopravním spojením do centra Prahy. I nové byty Praha Hostivař tak nabízí svým majitelům velmi dobrou dopravní obslužnost všemi světovými stranami.

Auto

Nejpohodlnějším dopravním prostředkem je vlastní automobil. Garážová stání náležící ke každé bytové jednotce jsou v Koti Hostivař II naprostou samozřejmostí. Vybrané nové byty mají navíc k dispozici dvě parkovací stání!

Autobus

Jen pár kroků od Vašeho nového bytu najdete autobusovou zastávku Hostivařská, o několik metrů dále zastávky Na Groši a Nádraží Hostivař. Pohodlně se tak během 30 minut můžete přemístit do samého centra Prahy bez větších komplikací a náročnosti.

Tramvaj

Zastávka tramvaje je na stejné úrovni jako zastávka autobusová. Stanice Hostivařská s tramvajovou linkou č. 22 Vám poskytne velmi rychlou dopravu na mnoho míst v srdci metropole.

Vlak

Pokud často cestujete vlakem, nemusíte se složitě přemisťovat na Hlavní nádraží. Rychlé spojení poskytuje také příměstský vlak, nádraží Hostivař je vzdáleno pouhých 10 minut.

Metro

Nejbližší stanice metra je na lince C a to bezmála 10 minut jízdy. Přestupní stanice Můstek, Florenc či Muzeum jsou vzdálené 30 minut jízdy městskou hromadnou dopravou.

KOTI Hostivař – DOKONČENO, K NASTĚHOVÁNÍ!

38 atraktivních nových bytů v Praze 10 s nezaměnitelnou atmosférou hostivařské novostavby!

Více info o projektu →