Aktuality KOTI Hostivař

12.3.2015 – Navštivte YIT na veletrhu FOR HABITAT!
Každý, kdo zavítá 19. – 22. března na populární veletrh FOR HABITAT a výstavu Bydlení, nové projekty 2015 na pražském výstavišti v Letňanech, se seznámí s novinkami v interiérech i novými projekty na rezidenčním trhu.

Této největší akce v oblasti bydlení, bytových doplňků, zahradních prvků, nemovitostí a facility managementu se účastní i YIT, proto neváhejte a navštivte náš stánek! Naši obchodní zástupci vám detailně představí současné projekty YIT i finský styl bydlení, který je patrný jak v architektuře projektů, tak v jejich interiéru.

Nenechte si ujít jedinečnou možnost využít exkluzivní veletržní slevu 15 % na byty v projektu Hostivař II – získat ji můžete pouze na stánku YIT v průběhu veletrhu. Individuální cenu vám nabídneme i na ostatní projekty.

Na výstavišti nás najdete v hale 3 – sektor C – stánek 26. Budeme se těšit na setkání i vaše dotazy, na které rádi odpovíme. Zájemci si také mohou sjednat termín prohlídky vzorových bytů zařízených v severském stylu.
Navíc pro děti bude připravena kreativní soutěž o hezké ceny, vezměte je tedy s sebou.

23.1.2015 – 23.1.2015 – Médii oblíbený projekt Hostivař II – cvičení ve vzorovém bytě
Většina bytů v projektu Hostivař II má již své majitele. Stále je zde ale několik volných bytů, o které pečujeme, dokud se v nich budoucí majitelé nezabydlí. Vzorový byt v lednu navštívil server prozeny.cz a natáčel zde reportáž o cvičení v domácím prostředí.

4.12.2014 – Ve vzorovém bytě v projektu Koti Hostivař II se vařilo ve finském stylu
V posledním listopadovém týdnu jsme s několika novinářkami strávili příjemný večer ve vzorovém bytě v projektu Koti Hostivař II.

Celý večer se nesl v duchu vaření, dobrého jídla a pití. Díky kuchařskému mistrovi Stanislavovi Formánkovi jsme se seznámili s tradiční finskou kuchyní. S pomocí šéfkuchaře měli možnost zástupkyně YIT a novinářky, které přijali pozvání, uvařit menu o několika chodech. Váženým hostem byl také pan Ari Tasanen, ministerský rada z Velvyslanectví Finska v Praze, který ocenil snahu YIT přinášet do České republiky nejen finský styl bydlení, ale i tradice a zvyky ze severských zemí.

Filozofií YIT není prodávat svým klientům jen byty, ale chceme, aby se pro ně staly domovem, kde bude radost trávit volný čas s rodinou a přáteli. Takovou atmosféru se nám v průběhu večera podařilo vytvořit.

14.11.2014 – Pouze v listopadu kuchyňská linka v hodnotě 120 000 Kč k bytu zdarma

V listopadu máte jedinečnou možnost získat k bytu v komorním projektu Hostivař II kuchyňskou linku zdarma. Vyberte si byt v blízkosti přírody a zároveň se snadnou dostupností do centra Prahy a jako poděkování od nás získáte poukaz na kuchyňskou linku v hodnotě 120 000 Kč.

20.10.2014 – Magické slevy a magická polární záře

Vážení klienti, na severu Finska – v domovské zemi YIT je velmi populární za chladných nocí pozorovat krásy MAGICKÉ POLÁRNÍ ZÁŘE. Inspirováni tímto přírodním úkazem jsme pro Vás připravili MAGICKÉ SLEVY – 333 333 Kč na všechny byty v projektech Koti Braník, Koti Hostivař II a Koti Hyacint Modřany.

Vyberte si byt, který vám vyhovuje, odečtěte si MAGICKOU SLEVU – 333 333 Kč a prostřednictvím kontaktního formuláře nám zašlete NEZÁVAZNOU REZERVACI.

Nezapomeňte, tak jako polární záře netrvá věčně, tak i naše nabídka je omezena. Proto neváhejte a kontaktujte nás ihned.

29.7.2014 – V Koti Hostivař II je nový vzorový byt. Přijďte se inspirovat finským stylem bydlení

V projektu KOTI Hostivař II, který jsme nedávno úspěšně zkolaudovali, jsme nyní připravili vzorový byt. Jak je u nás již zvykem, nezapře inspiraci finským stylem bydlení, pro který je charakteristická světlost, funkčnost a přírodní motivy a materiály. V novém bytě nechybí typicky finské prvky, jako jsou dřevěné podlahy nebo dominantní bílá barva, kterou kontrastně doplňuje výrazná červená. Vybavení se ujala designérka Andrea Hylmarová, která pro YIT připravila již několik vzorových bytů, například v projektu KOTI Braník.

8.7.2014 – Student stavební fakulty ČVUT vytvořil 3D model projektu KOTI Victoria

Architektonické řešení novostavby bytového domu KOTI Victoria oslovilo studenta stavební fakulty ČVUT Daniela Petrů, který studuje obor architektura a stavitelství. Ve YIT Stavo působil jako praktikant v rámci školní praxe a tato zkušenost ho inspirovala k detailnějšímu nastudování tohoto projektu. Ten jej zaujal natolik, že si KOTI Victoria vybral jako téma své ročníkové práce, jejíž součástí byla i stavba 3D modelu. Daniel se rozhodl věnovat jej YIT k vystavení v našem klientském centru. Všichni zájemci o bydlení v bytech YIT tak budou mít možnost prohlédnout si další z dokončených projektů a získat tak lepší představu o bydlení v severském stylu.

30.6.2014 – 21. června jsme uspořádali Juhannus – oslavy letního slunovratu

V sobotu 21. června 2014 jsme uspořádali v modřanském Freestyle Parku Modřany pro veřejnost velkolepou oslavu svátku Juhannus – letního slunovratu v duchu finských tradic.

Během odpoledne se děti i dospělí mohli seznámit s finskými zvyky, zajímavostmi a zúčastnit se soutěží o zajímavé ceny. V dětské výtvarné soutěži „Namaluj soba“ zvítězila Lenka Petráňová, výhercem kvízu „Co víte o Finsku?“ se stala Aneta Černohorská. Zasoutěžit si bylo možné i ve finských hrách Mölkky a Angry Birds. Zájemci si za asistence moderátorky akce Zorky Hejdové vyzkoušeli, jak by jim šla finština. Na památku si účastníci akce odnášeli vlastní fotografii z fotokoutku, kterému dominoval sob s finskými jezery za zády. Skandinávský dům, jeden z partnerů akce, naučil děti psát tajným písmem v kurzu runového psaní. Díky dalšímu z partnerů, společnosti ekolo.cz, si účastníci mohli vyzkoušet zdravý a ekologický způsob dopravy – jízdu na elektrokolech. Akce se konala pod záštitou Finského velvyslanectví v Praze a zúčastnil se jí pan ministerský rada Ari Tasanen. Vrcholem finského slunovratu jako svátku světel se pak se setměním stala velká ohňová show v podání skupiny Infinitos.

KOTI Hostivař – DOKONČENO, K NASTĚHOVÁNÍ!

38 atraktivních nových bytů v Praze 10 s nezaměnitelnou atmosférou hostivařské novostavby!

Více info o projektu →